AUDIT PROFESIONAL would like to invite you to our traditional seminar: Accounting and Tax news 2016.

 pdfPozvánka_na_školení_2016.pdf

AUDIT PROFESIONAL si Vás dovoluje pozvat na již tradiční školení týkající se účetních a daňových novinek tentokrát pro rok 2015. Školení je zdarma pro naše klienty.

AUDIT PROFESIONAL si Vás dovoluje pozvat na již tradiční školení týkající se účetních a daňových novinek tentokrát pro rok 2014. Školení je zdarma pro naše klienty.

Společnost AUDIT PROFESIONAL se jako jedna z prezentujících představila na konferenci o transferových cenách. Mezi vystupujícími byli také zástupci Generálního finančního ředitelství, Specializovaného finančního úřadu a Komory daňových poradců. Více informací o konferenci naleznete v příloze.

Dovolujeme si Vás upozornit na článek, který vyšel našemu daňovému specialistovi Ing. Michalu Jelínkovi, Ph.D. v Bulletinu Komory daňových poradců ČR na téma Alokace zisku na stálou provozovnu. Článek naleznete na straně 30

Přinášíme Vám bližší informace o uplatňování srážkové daně ve výši 35 % z plateb do zahraničí.

Dne 30.5. jsme ve spolupráci se vzdělávací agenturou Actill uspořádali odbornou konferenci na téma „Daňová kontrola transferových cen“.

Od 22.4.2013 dochází ke změně sídla společnosti AUDIT PROFESIONAL, spol. s r.o.

Dne 12.2.2013 jsme uspořádali náš již tradiční seminář pro stálé klienty týkající se novinek v účetní a daňové problematice.