Tým

Náš zkušený tým 15 odborníků Vám rád poskytne asistenci v oblasti auditu, účetnictví a daní. Za každou zakázku je vždy zodpovědný jeden z partnerů společnosti.

j krkoskovaJana Krkošková je jednatelkou a současně zakladatelkou společnosti AUDIT PROFESIONAL, spol. s r.o. Je auditorkou zapsanou v seznamu auditorů vedeném Komorou auditorů České republiky s evidenčním číslem 1293. Výkonem auditorské činnosti se zabývá již od roku 1994. Současně je také aktivním registrovaným daňovým poradcem s evidenčním číslem 222. Problematikou daňového poradenství se zabývá od roku 1993 a poskytuje svým klientům komplexní daňové služby.

m jelinekMichal Jelínek je jednatelem společnosti AUDIT PROFESIONAL, spol. s r.o. a ACARTUS Czech, s.r.o. Specializuje se zejména na problematiku mezinárodního zdanění, daňového plánování a transferových cen. V našich společnostech je taktéž zodpovědný za organizační zajišťování komplexních zakázek. Své zkušenosti sbíral mimo jiné jako manažer týmu specializovaného na transferové ceny přední mezinárodní poradenské společnosti a doktorským studiem na Vysoké škole ekonomické v Praze. Michal provádí širokou lektorskou činnost v oblasti mezinárodního zdanění, transferových cen a školení daňových poradců v rámci KDPČR.

v mares 2Václav Mareš je jednatelem společnosti AUDIT PROFESIONAL, spol. s r.o. Specializuje se na audity větších společností a ekonomické poradenství. Po absolvování Vysoké školy ekonomické v Praze sbíral své zkušenosti prací pro mezinárodní auditorskou společnost z tzv. velké čtyřky. Václav je auditorem s oprávněním KAČR číslo 2365 a daňovým poradcem s osvědčením KDPČR číslo 4901. Mezi nejvýznamnější projekty, na kterých se Václav podílí patří IFRS konsolidace holdingu více než 50 společností. Václav byl taktéž členem týmu zajišťujícího přípravu IPO společnosti na americké burze NYSE (New York Stock Exchange).