AUDIT PROFESIONAL Vám již dvacet let poskytuje auditní, daňové a související poradenské služby na nejvyšší odborné úrovni garantované vedoucími pracovníky společnosti. Jako první auditní a daňová kancelář v Ostravě jsme získali rozsáhlé zkušenosti jak s prací pro velké skupiny podniků tak i pro střední a menší společnosti.

Krom průběžných poradenských služeb Vám pomáháme také při přeměnách Vašeho podnikání, fúzích či prodejích obchodních podílů. Zajišťujeme komplexní provedení obchodních přeměn společně s návrhem na daňově nejefektivnější řešení. Disponujeme specializovaným týmem na daňové plánování, mezinárodní zdanění a transferové ceny.

Díky našim provozně a personálně propojeným partnerským společnostem Vám zajišťujeme i outsourcing účetnictví, mezd a právní služby. Jsme nezávislým členem mezinárodní asociace auditorských a poradenských společností BKR International. Díky BKR jsme Vám schopni zajistit a garantovat kvalitu profesionálních služeb v 80 zemích světa.


Je pro nás velmi důležité, aby naší klienti získávali hodnoty požadované z našich služeb při minimální administrativní zátěži. Naši zaměstnanci Vám vždy vyjdou rádi vstříc při řešení Vašich daňových a účetních otázek. Klíčovým prvkem ve vztahu k našim klientům je osobní přístup.