AUDIT PROFESIONAL si Vám dovoluje poskytnout užitečné informace z pravidelných školení pořádaných pro naše klienty. Novelizace účetních předpisů 2016, DPH a daně z příjmů 2017.

 

pptDaň_z_příjmů_2017.ppt

ppt2017_ÚZ_a_audit.ppt

pptEET.ppt

pptDPH_v1_2017.ppt

pptDaňové_aktuality_na_Slovensku_2017.ppt

 

AUDIT PROFESIONAL si Vás dovoluje pozvat na již tradiční školení týkající se účetních a daňových novinek pro rok 2017. Školení je zdarma pro naše klienty.

pdfPozvánka_na_školení_2017.pdf

AUDIT PROFESIONAL si Vás dovoluje pozvat na již tradiční školení týkající se účetních a daňových novinek pro rok 2016. Školení je zdarma pro naše klienty.

 pdfPozvánka_na_školení_2016.pdf

AUDIT PROFESIONAL si Vás dovoluje pozvat na již tradiční školení týkající se účetních a daňových novinek tentokrát pro rok 2015. Školení je zdarma pro naše klienty.

AUDIT PROFESIONAL si Vás dovoluje pozvat na již tradiční školení týkající se účetních a daňových novinek tentokrát pro rok 2014. Školení je zdarma pro naše klienty.

Společnost AUDIT PROFESIONAL se jako jedna z prezentujících představila na konferenci o transferových cenách. Mezi vystupujícími byli také zástupci Generálního finančního ředitelství, Specializovaného finančního úřadu a Komory daňových poradců. Více informací o konferenci naleznete v příloze.

Dovolujeme si Vás upozornit na článek, který vyšel našemu daňovému specialistovi Ing. Michalu Jelínkovi, Ph.D. v Bulletinu Komory daňových poradců ČR na téma Alokace zisku na stálou provozovnu. Článek naleznete na straně 30

Přinášíme Vám bližší informace o uplatňování srážkové daně ve výši 35 % z plateb do zahraničí.

Dne 30.5. jsme ve spolupráci se vzdělávací agenturou Actill uspořádali odbornou konferenci na téma „Daňová kontrola transferových cen“.